Wózek Bebetto Holland – opinie i cena

4.4/5 - (68 votes)

Kompletowanie wyprawki dla noworodka to bardzo przyjemny okres oczekiwania na przyjście na świat maluszka. Jednym z niezbędnych jej elementów jest pierwszy pojazd naszego dziecka. Zakup wózka dziecięcego to nie lada wyzwanie dla przyszłych rodziców. Wśród różnorodności dostępnych modeli, a co za tym idzie wzorów i kolorów nie łatwo stracić głowę. Często intuicyjnie wybieramy wzrokiem, niekoniecznie zwracając uwagę na to, czym charakteryzują się poszczególne produkty. Chyba każdy rodzic doświadczył nieprzespanej nocy z powodu wyboru akcesoriów dziecięcych. Decydując się na zakup wózka dziecięcego warto wybrać taki, który produkowany jest w Polsce. To szczególnie przydatne, kiedy potrzebować będziemy części zamiennych do naszego wózka. Doskonałym wyborem wydaje się być więc model Holland firmy Bebetto.

Zalety wózka Bebetto Holland

Wózki firmy Bebetto od lat możemy spotkać na polskich chodnikach. To niewątpliwa zaleta w kontekście zakupu wózka. Fakt iż cieszą się popularnością wynika z ich niezawodności oraz atrakcyjnej ceny. Kolejna już odmieniona wersja modelu Holland to połączenie dwóch sprawdzonych konstrukcji wózków Luca oraz Silvo. W efekcie otrzymujemy bardzo atrakcyjny model, który trafia w potrzeby wielu klientów. Niewątpliwą zaletą jest możliwość swobodnej konfiguracji i zakupu wózka w takim zestawieniu, jakie nam najbardziej odpowiada.

Cena wózka Bebetto Holland

Jeżeli chodzi o cenę prezentowanego modelu jest ona wysoce uzależniona od wariantu jaki wybierzemy. Jeśli zdecydujemy się zakupić wersję 2 w 1, czyli część głęboką, tzw. gondolę oraz spacerową, za wózek zapłacimy około 1500 złotych. W zależności od doboru fotelika cena ta wzrośnie. W przypadku zestawu z fotelikiem samochodowym oraz specjalną bazą isofix, Bebetto Holland może kosztować ok. 800  – 1000 złotych więcej. Warto pamiętać, że każdy fotelik samochodowy można wpiąć do ramy wózka za pomocą specjalnych adapterów.

Sprawdź najlepsze ceny na Allegro (Kliknij tu)

Opinie o wózku Bebetto Holland

Wózek Bebetto Holland 3 w 1 cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników i posiadaczy. Do najczęściej wymienianych zalet wózka należy duża, przestronna gondola, w której nawet zimą w śpiworku zmieści się kilkumiesięczne dziecko. Chwalone są również skrętne przednie koła, a także możliwość ich blokady tak, aby jechały na wprost. Użytkownicy zauważyli, że mimo dużych wymiarów gondoli, sam wózek jest dość wąski i bez problemu mieści się w sklepowych alejkach. Plusem jest również duża budka spacerówki, dodatkowo wentylowana, która bez problemu uchroni naszą pociechę zarówno przed deszczem czy śniegiem, ale również przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Część użytkowników zauważa problem ciężaru wózka i sporych gabarytów po złożeniu.

Wymiary i waga wózka:

Wysokość do rączki wózka: 70 – 113 cm

Szerokość wózka: 61 cm

Wymiary wewnętrzne gondoli (dł/szer/wys): 79/36/18 cm

Szerokość siedziska spacerówki: 32 cm

Waga wózka (z gondolą/ze spacerówką): 13,4/14,1 kg

Wymiary wózka po złożeniu (dł/szer/wys): 79/61/36 cm

Dodatkowe wyposażenie:

– folia przeciwdeszczowa;

– moskitiera;

– zamykana torba na zakupy;

– ochraniacze na koła;

– okrycia na nózki;

– firmowa torba.

Dodaj komentarz