Obozy młodzieżowe 2023 – najciekawsze oferty tego roku

5/5 - (2 votes)

Obozy młodzieżowe dla tych, którzy sami chcą wybrać zajęcia

Twoje dziecko ceni sobie możliwość decydowania o sobie? Wiesz, że lubi spędzać wolny czas na własnych warunkach? Przygotowaliśmy obozy młodzieżowe dla indywidualistów, którzy wolą  powybierać ulubione aktywności. Te wakacyjne, nadmorskie wyjazdy dają okazję poznania rówieśników z różnych zakątków Polski.

Przykładowo, program obozu młodzieżowego 2023 Maxi Camp w Rowach obejmuje wiele zajęć sportowych, kreatywnych i wypoczynkowych. Uczestnicy mogą np.:

  • pograć w siatkówkę plażową, baseball czy piłkę nożną,
  • wziąć udział w zajęciach fitness i water polo,
  • sprawdzić się w nerf battle,
  • pobawić się w śpiewanie ulubionych hitów na karaoke,
  • stworzyć własne magnesy i etui na smartfony,
  • obejrzeć ciekawy film w ramach obozowego kina letniego,
  • uczestniczyć w ciekawych i pełnych śmiechu i dobrej zabawy wyzwaniach.

Na podobnej zasadzie działają zajęcia, realizowane w ramach wyjazdu Essa Camp. Ten obóz młodzieżowy 2023 odbywa się w Łebie. Morska przygoda czeka! Sprawdź wszystkie oferty obozów młodzieżowych tutaj: https://voguetravel.pl/obozy-mlodziezowe.

Obozy młodzieżowe 2023 w klimacie anime

Kolejna propozycja oryginalnych, niezapomnianych wakacji: obozy młodzieżowe dla miłośników Azji. Obecnie sporo młodych ludzi interesuje się japońskimi komiksami lub animacjami (manga i anime). Są też pasjonaci koreańskiej muzyki popowej i ogólnie pojętej popkultury azjatyckiej. Wiedząc o tym, przygotowaliśmy programy tematycznych obozów dla otaku. Co oznacza to pojęcie? Twoja nastoletnia pociecha, jeśli to jej klimaty, na pewno będzie wiedzieć!

Zadbamy o to, żeby nastolatki kreatywnie spędziły czas. Czeka je np. projektowanie koszulek, poznawanie japońskich świąt, quiz ze znajomości anime, przyrządzanie sushi, zabawa w cosplay ulubionych postaci… i wiele więcej! Gwarantujemy połączenie ekscytującej zabawy z rozwijaniem zainteresowań i kompetencji społecznych. Same korzyści, prawda?

Obozy młodzieżowe 2023 dla artystycznych dusz

Niektórzy nie wyobrażają sobie wakacji bez rozwijania swoich twórczych pasji. Czasami jednak nastolatkom brakuje kontaktu z osobami z kółka plastycznego – bo zajęcia są tylko w roku szkolnym… Albo koledzy z garażowego zespołu wyjechali z rodziną na wakacje. Co wtedy? Czy pozostaje samodzielne brzdąkanie na gitarze lub rysowanie w domu? Niekoniecznie! Wówczas najlepiej wybrać się na młodzieżowy obóz artystyczny.

Na wakacje w 2023 roku proponujemy np. Obóz Nadmorskich Artystów. Uczestnicy poćwiczą tutaj pracę z kadrem. Poznają też podstawy anatomii, co ułatwi im rysowanie postaci. Nie zabraknie niezbędnej teorii, np. na temat udzielania, bądź przyjmowania krytyki i dbania o psychikę w zawodzie artysty. Będzie również sporo zajęć praktycznych.

Miłośnikom rockowych, cięższych brzmień polecamy natomiast obóz rockowy. Odbywający się w górach wyjazd będzie obfitował w warsztaty gry na perkusji i gitarze basowej. Nastolatki nauczą się komponować własne utwory oraz dbać o sprzęt muzyczny. Przewidziano ćwiczenia z gry w zespole. Oczywiście zaplanowana jest także część teoretyczna. Tutaj uczestnik pozna historię rocka i największych hitów tego gatunku.

Jak zapobiec wakacyjnej nudzie? To proste: pojechać w 2023 roku na obóz młodzieżowy, bogaty w atrakcyjne i angażujące zajęciaOferta Vogue Travel na 2023 rok jest zróżnicowana i ciekawa. Zapraszamy do zapoznania się z nią i do rezerwowania miejsc!

Dodaj komentarz