Jak zrobić zabawki antystresowe?

5/5 - (1 vote)

Dla wielu dzieci szkoła to miejsce, w którym muszą się uczyć i doskonalić. Spędzają godziny siedząc w klasie, a kiedy wracają do domu, przychodzi czas na pracę domową. Cały dzień to nauka, odrabianie lekcji i ćwiczenia na następny dzień szkolny. A jeśli powiemy ci, że nie musi tak być? Istnieje kilka sposobów na ułatwienie życia dziecku, dając mu zabawki antystresowe.

Istnieje kilka różnych materiałów, z których można zrobić te zabawki, w tym pianka, filc, skrawki tkanin, stare ubrania itp., co sprawia, że proces wytwarzania tych zabawek jest bardzo elastyczny. Możesz również wybierać spośród wielu wzorów, a nawet wymyślić własny wzór do tego projektu! To nie tylko sprawi, że proces będzie przyjemniejszy, ale także sprawi, że Twoje dziecko będzie bardziej zaangażowane

Pomysły na zabawki antystresowe dla dzieci

Istnieje wiele różnych sposobów wytwarzania zabawek antystresowych dla dzieci, a my chcemy Wam pokazać niektóre z nich.

  1. Koraliki z tkaniny: zrób naszyjnik nawlekając koraliki na kawałek sznurka, a następnie zawiąż go na szyi dziecka i pozwól mu się nim bawić.
  2. Łyżki: pomaluj łyżki różnymi kolorami, a następnie daj je dziecku jako zabawkę antystresową. Pokochają mieszanie nimi jedzenia.
  3. Pizza: wytnij kształty z ciasta i nałóż dodatki na pizzę, takie jak sos, ser, pepperoni itp. Twoje dziecko może udawać, że je pizzę, bawiąc się nową zabawką!

Ciekawe pomysły na zabawki antystresowe znajdziesz również na filmach autorów Zabawkowicz oraz Troom Troom PL:

Zabawki antystresowe i progresywne
GIGANTYCZNE ZABAWKI ANTYSTRESOWE – 6 POMYSŁÓW

Dodaj komentarz