Inteligentny zegarek, czyli pierwszy telefon Twojego dziecka

5/5 - (2 votes)

Chcesz kupić swojemu dziecku telefon komórkowy, ale obawiasz się, czy Twój syn lub córka nie uzależnią się od nowoczesnego urządzenia z dostępem do internetu? A może nie wiesz, czy Twoja pociecha nie jest po prostu jeszcze za mała na taki krok? Chociaż posiadanie własnego smartfona ma swoje zalety, jako rodzic, przed podjęciem takiej decyzji, musisz wziąć pod uwagę także wady takiego rozwiązania. Jeśli uznasz, że Twoje dziecko nie jest jeszcze gotowe na swoją pierwszą komórkę, rozważ podarowanie mu alternatywnego urządzenia — smartwatcha GPS dla dzieci z funkcją telefonu! 

Doskonała alternatywa smartfona — inteligentny zegarek GPS dla dzieci z kartą SIM

Czy każdy smartwatch działa jak telefon komórkowy? Nie! Aby mieć pewność, że wybierasz zegarek, który umożliwi Ci stały kontakt z dzieckiem, koniecznie sprawdź, czy w zestawie znajduje się karta SIM (lub czy urządzenie obsługuje takie karty) z minutami na połączenia wychodzące. Modelem, który idealnie sprawdzi się jako telefon na nadgarstek, będzie zegarek GPS dla dzieci Locon Watch Video. Oprócz zwykłych połączeń głosowych, Twoja pociecha będzie mogła także przeprowadzać rozmowy Video, umilać sobie czas zainstalowanymi grami, czy bić własne rekordy w ilości zrobionych kroków z wbudowanym krokomierzem

Jak działa smartwatch GPS dla dzieci z wbudowanym telefonem?

Inteligentny zegarek z wbudowaną kartą SIM, taki jak chociażby model Locon Watch Video, wykonuje i odbiera połączenia głosowe oraz umożliwia rozmowy Video. Jesteś więc w stałym kontakcie z dzieckiem i w każdej chwili możecie do siebie zadzwonić. Dzięki modułom lokalizacyjnym GPS, GSM i Wi-Fi, bez trudu zlokalizujesz swojego kilkulatka w wygodnej i łatwej w obsłudze, autorskiej aplikacji BezpiecznaRodzina. Oznacza to, że zawsze dowiesz się, czy Twój syn lub córka są w szkole, w domu, na placu zabaw, czy w miejscu, w którym nie powinni się znajdować. Dyskretna kontrola nie zabiera dziecku wolności, Tobie za to daje duży spokój!

Smartwatch GPS dla dzieci z autorską aplikacją dla rodziców

Nie wszyscy producenci smartwatchy GPS dla dzieci zapewniają do swoich zegarków własną aplikację. Co ważne, marka Locon zadbała nie tylko o ciekawe funkcje samych urządzeń, ale także o komfort rodziców, którzy dzięki jednej usłudze mają dostęp do najważniejszych informacji dotyczących codziennego bezpieczeństwa ich pociech. 

W aplikacji Bezpieczna Rodzina:

  • lokalizujesz swoje dziecko 24/7 i widzisz, gdzie dokładnie przebywa Twój maluch;
  • masz dostęp do historii miejsc, w których przebywał kilkulatek w przeszłości;
  • samodzielnie tworzysz książkę telefoniczną i masz wpływ na to, kto może zadzwonić na zegarek Twojego dziecka;
  • odbierasz alarmy SOS, kiedy Twój maluch potrzebuje pomocy;
  • korzystasz z nasłuchu otoczenia;
  • ustawiasz własne strefy bezpieczeństwa (np. dom, szkoła, plac zabaw) i odbierasz powiadomienia, kiedy dziecko pojawi się w danym miejscu, lub kiedy je opuści.

Smartwatch GPS dla dziecka Locon Watch Video nie posiada dostępu do internetu i kanałów social media, dzięki czemu Twoje dziecko nie uzależni się od przeglądania treści — jest za to rewelacyjnym gadżetem z kolorowym, dotykowym ekranem, wbudowanymi grami, krokomierzem i aparatem fotograficznym. Doskonale sprawdza się jako prezent na każdą okazję i jest modnym dodatkiem, który uwielbiają najmłodsi.

Jeśli zatem wiesz, że Twoja pociecha jest jeszcze za mała na swój pierwszy telefon komórkowy — pomyśl o alternatywie, która przyniesie korzyści zarówno Twojemu dziecku, jak i Tobie. 

Przy okazji sprawdź nasz ranking najlepszych smartwatchy dla dzieci.

Dodaj komentarz