Celona – modułowy wózek dla wymagających mam

5/5 - (1 vote)

Wózki wielofunkcyjne to sprzęt, bez którego żaden młody rodzic nie poradzi sobie w życiu codziennym. Jednym z modeli, dostępnych na rynku, jest Recaro Celona – modułowy wózek dla wymagających klientów. Czym się wyróżnia?

Korzyści z wózka Recaro Celona

Modułowy wózek dla rodziców i dzieci Recaro Celona wyróżnia się wieloma zaletami. Są nimi:

Mobilność

Wózki wielofunkcyjne Recaro wyposażone są w wysokiej jakości gondolę, gondolę lekką, siedzisko spacerowe lub nosidełko dla niemowląt. Posiada wygodne siedzisko, które można ustawić przodem do rodzica, aby móc zachować z maluchem kontakt wzrokowy. Drugą możliwością jest skierowanie go przodem do kierunku jazdy, żeby mogło spoglądać na otaczający go świat. W wózku Celona maluch może także leżeć – drzemać lub odpoczywać po dniu wrażeń. Odpowiednio dobrana gondola świetnie sprawdzi się u noworodków, z kolei gondolę lekką można zainstalować przy siedzisku spacerowym. Wózek wielofunkcyjny to idealny wybór zarówno dla maluszków, które dopiero przyszły na świat, jak i dzieci nieco starszych. Do sprzętu dołączony jest adapter, dzięki któremu możliwe jest połączenie wózka z nosidełkiem.

System podróżny 4 w 1

Dzięki wózkowi modułowemu Celona dziecko może dłużej wypoczywać w wygodnej pozycji. Dlaczego? Ponieważ sprzęt ten łączy siedzisko, wózek, gondolę i nosidełko, które dbają o maksymalny komfort i mobilność. Do zestawu dołączony jest adapter samochodowy, który ułatwia przesiadkę z wózka do samochodu.

Wygodny odpoczynek dla malucha

Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku komfortowy wypoczynek w każdej porze dnia, podczas spaceru. Zarówno podnóżek, jak i oparcie ustawić można z wygodnej pozycji przy użyciu jednej ręki. Maluszek śpi spokojnie podczas podróży, a rodzice mogą bez stresu spacerować po parku.

Regulowany zagłówek zintegrowany z pasami

Zagłówek wraz z uprzężą można w prosty sposób wyregulować w jednym momencie do wzrostu dziecka, co wpływa pozytywnie na zachowanie odpowiedniej postawy. W okolicach głowy maluszka znajduje się wyściełanie, które wpływa na komfort leżenia i uniemożliwia przesuwanie się główki podczas snu. Wózek wyposażony jest w dodatkowe ochraniacze na ramiona, a także pasy, które zapewniają komfort podczas siedzenia.

Wygodna pozycja siedząca

Każde dziecko uwielbia obserwować dorosłych. Wózek modułowy Celona posiada siedzisko, umiejscowione na wysokości 50 cm. Sprawia to, że maluch może patrzeć na swoich rodziców przy stole. Dla mamy i taty to dodatkowe ułatwienie podczas karmienia.

Amortyzacja

Wózek wyposażony jest w komfortowe podwozie oraz czterokołowe zawieszenie, które niwelują wszystkie nierówności na podłożu. Model ten sprawia, że opiekunowie dziecka będą wygodnie prowadzić sprzęt na każdym terenie.

Składanie jedną ręką

Wózek wielofunkcyjny Celona można bezproblemowo złożyć jedną ręką, kierując siedzisko z tyłu lub z przodu. Sprzęt po złożeniu samodzielnie stoi, a co więcej – zajmuje niewiele miejsca. Przenoszenie i ładowanie wózka ułatwiają wygodny uchwyt, pokryty elegancką skórą ekologiczną.

Wózek modułowy Celona – kolejne zalety

Wózek wielofunkcyjny Celona posiada wiele innych zalet, które sprawiają, że jest to jeden z najlepszych modeli sprzętu dla dzieci. Należy do nich uchwyt z regulacją wysokości, który zwiększa komfort prowadzenia dla opiekunów różnego wzrostu. Wytrzymałe, bezobsługowe koła sprawiają, że wózek można prowadzić na każdym terenie, zarówno w parku, jak i na żwirze czy asfalcie.

Hamulce flip-flop to komfort obsługi w każdym rodzaju butów bądź bez nich – na bosaka. Dzięki skrętnym kołom przednim istnieje możliwość zablokowania lub manewru zawracania. Koła te można zdjąć, co sprawia, że wózek po złożeniu będzie miał jeszcze mniejsze rozmiary. Sprzęt zawiera również duży kosz na zakupy oraz odblaski, które wpływają na bezpieczeństwo w słabym oświetleniu. W zestawie znajduje się adapter, który umożliwia połączenie nosidełko oraz wózek.

Wózek modułowy Celona to jeden z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych modeli sprzętu, dostępnych na rynku. Recaro dba o dzieci i rodziców, dostarczając im ergonomiczne rozwiązania, służące w świetnym stanie przez długie lata.

1 komentarz do “Celona – modułowy wózek dla wymagających mam”

  1. Rzeczywiście wózków wielofunkcyjnych nie brakuje na rynku. Najbardziej warto patrzeć na amortyzację no bo drogi mamy jakie mamy przecież. Ja mogę polecić na pewno model Riko Nesa jak szuka się solidnego wózka o ciekawym designie i dużej funkcjonalności.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz