Adamex Barletta 2w1 – opinie i cena

4.9/5 - (26 votes)

Nie wszystkie modele wózków na rynku charakteryzują się czymś wyjątkowym. Wiele modeli to zwykłe wózki, które spełniają swoją rolę, lecz nie wyróżniają się ani swoim wyglądem ani innowacyjnością. Jednak dla przeciętnego użytkownika wózek taki jest zdecydowanie wystarczający. Mało kto kupuje wózek dla jego wyglądu, nikt te nie wymaga od wózka, aby ten sam się pchał. Jeśli szukasz produktu dobrego, w rozsądnej cenie, jednak przeciętnego wizualnie to warto zainteresować się ofertą firmy Adamex. Jest to polska firma, która oferuje m.in. model Barletta. Wózki Adamex Barletta charakteryzują się przede wszystkim bogactwem kolorów, a więc nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Zalety wózka Adamex Barletta

Głównym atutem wózka Adamex Barletta New jest podwójny amortyzator, dzięki któremu nie tylko znacznie poprawiony jest komfort dziecka, ale również łatwiejszej jest pokonywanie przeszkód takich jak schody czy wysokie krawężniki. Zastosowanie tego typu amortyzatorów pozwala również na bujanie, kołysanie dziecka w wózku. Udoskonalony system wpięć pozwala na łatwy montaż i demontaż poszczególnych wersji wózka. Szybka możliwość wypięcia siedziska czy gondoli pozwala również na sprawne złożenie wózka. Co ważne, część spacerową możemy zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Cena wózka Adamex Barletta

Wózek Adamex Barletta to propozycja dla osób, które nie chcą wydawać zbyt dużo na wyprawkę dla dziecka, ciesząc się przy tym jakością posiadanych artykułów. Podstawową wersję czyli 2 w 1 dostaniemy już za około 1600 zł. Jeśli zdecydujemy się na zakup dodatkowo fotelika będziemy musieli przygotować nieco większą sumę. Tak jak w przypadku większości wózków dołączony do zestawu fotelik nie należy do zbyt jakościowych. Tak jest również w tym przypadku. Podstawowa wersja nosidełka kosztuje nieco ponad 200 zł. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup innego fotelika, musimy uwzględnić jego cenę i dodać do kosztu zakupu wózka.

Sprawdź najlepsze ceny na Allegro (Kliknij tu)

Opinie o wózku Adamex Barletta

Adamex Barletta 3w1 cieszy się popularnością wśród wielu rodziców. Głównym powodem z jakiego jest kupowany jest dobry stosunek oferowanej jakości do ceny. Gondola jest sporych rozmiarów, dzięki czemu dziecku będzie wygodnie nawet zimą, kiedy dodatkowo w wózku znajduje się śpiworek. Użytkownicy często chwalą sobie system zastosowanych amortyzatorów, dzięki czemu wózek radzi sobie w każdych warunkach, nie sprawia również kłopotów w prowadzeniu go po śniegu. Zauważony został jednak problem zbyt głębokiej spacerówki, przez co małe dzieci zsuwają się w niej.

Wymiary i waga:

Wymiary złożonego wózka (długość/szerokość/wysokość): 78/61/40 cm

Wymiary wewnętrzne części głębokiej (długość/szerokość/wysokość): 86/21/36 cm

Waga wózka w wersji głębokiej: 15,4 kg

Waga wózka w wersji spacerowej: 15,1 kg

Dodatkowe wyposażenie:

– pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa;

– torba z potrzebnymi akcesoriami;

– przykrycie na nóżki do wersji głębokiej i wersji spacerowej;

– folia przeciwdeszczowa;

– moskitiera.

Dodaj komentarz