Wózek Cybex Leotie – opinie i cena

4.3/5 - (74 votes)

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Dlatego wybierając wózek dla swojej pociechy szuka jak najlepszego rozwiązania. Oczywiście na pierwszym miejscu powinna być wygoda dziecka, natomiast w dzisiejszych czasach coraz częściej zwraca się również uwagę na kwestie wizualne. Jaki wózek kupić aby był dobry dla naszego dziecka, ale również wyróżnia się nowoczesnym designem? Z pomocą przychodzi niemiecka marka Cybex wraz ze swoim modelem Leotie. Podejście marki do produktów jakie oferuje jest proste: ma być bezpiecznie, funkcjonalnie, a każdy produkt powinien wyróżniać się oryginalnością.

Zalety wózka Cybex Leotie

O zaletach wózka Leotie można by wiele mówić. Ważne jest, że możemy zakupić go w jednym z trzech wariantów. Jak na produkt marki Cybex przystało charakteryzuje go nowoczesny i elegancki wygląd, który zawdzięczamy najwyższej jakości materiałom użytym do produkcji wózka. Jego piankowe koła pozwalają na wygodne prowadzenie podczas miejskich spacerów. Wózek występuje zarówno w wersji głębokiej, jak i spacerowej. Na szczególną uwagę zasługuje również niska waga wózka, co jest szczególnie ważne dla osób mieszkających na wyższych piętrach i nie posiadających windy. Dodatkowo warto wspomnieć o możliwości montażu fotelika na ramie wózka Cybex Leotie.

Cena wózka Cybex Leotie

Jak w przypadku większości wózków, tak i cena Cybex Leotie Lux uzależniona jest od wariantu jaki wybierzemy. Wersję 2 w 1, czyli siedzisko spacerówki oraz wózek głęboki możemy zakupić już za około 1150 zł. Cena ta będzie niższa jeśli nie zdecydujemy się na wariant Lux, tylko Flex bądź Pure. Jeśli jednak postanowimy wybrać wersję wraz z fotelikiem samochodowym to cena wzrośnie o koszt fotelika. Standardowy fotelik Cybex Aton to koszt 500 zł, jeśli wybierzemy droższy model, cena adekwatnie wzrośnie.

Sprawdź najlepsze ceny na Allegro (Kliknij tu)

Opinie o wózku Cybex Leotie

Wózek Cybex Leotie Lux posiada wiele pochlebnych opinii użytkowników. Wśród nich możemy znaleźć pozytywne słowa o wykonaniu wózka i o materiałach użytych do jego produkcji. Chwalone jest również prowadzenie się wózka, zarówno po prostym terenie, jak i w nieco trudniejszych warunkach. Duży plus otrzymuje również amortyzacja, która radzi sobie nawet w najcięższych warunkach leśnych czy kamienistych. Cybex Leotie Lux 3w1 to bardzo lekki wózek, który łatwo się składa i zajmuje niewiele miejsca w bagażniku. Jest to więc idealny wózek dla osób, które nie chcą zmieniać auta z uwagi na pojawienie się dziecka. Uwagi użytkowników dotyczyły braku torby w zestawie, czy uchwytu na kubek.

Wymiary i waga

Wymiary złożonego wózka (długość/szerokość/wysokość): 85/66/30 cm

Wymiary rozłożonego wózka (długość/szerokość/wysokość): 94/66/103 cm

Wymiary gondoli (długość/szerokość/wysokość): 73/35/16 cm

Waga wózka w wersji głębokiej: 10,3 kg

Waga wózka w wersji spacerowej: 11,5 kg

Średnica kół przednich: 18 cm

Średnica kól tylnych: 25 cm

Dodatkowe wyposażenie:

– adaptery do fotelika samochodowego;

– folia przeciwdeszczowa;

– moskitiera;

– pojemny kosz pod wózkiem;

– pałąk i rączka obszyta ekoskórą.

Dodaj komentarz