Wózek Bebetto Luca – opinie i cena

3.8/5 - (407 votes)

Każdy człowiek spodziewajacy się potomstwa chce zapewnić pojawiającemu się maluszkowi jak najwiecej bezpieczeństwa i wygody. Wizyty w sklepach z akcesoriami przyprawiaja świeżo upieczonych rodziców o zawrót głowy. Poszukujesz wózka dla swojej pociechy i zastanawiasz się na co zwrócić szczególną uwage? Wśród dostepnych modeli na rynku znajdziesz zarówno te w wersji gondolowej, spacerowej, jak i wersje wielofunkcyjne. Jednym z modeli, które wystarcza nam na lata jest wózek Bebetto Luca 3 w 1. Jest to model, którego używać możemy od pierwszych dni życia, aż do okresu przedszkolnego. 

Zalety wózka Bebetto Luca

Istotną zaletą modelu Luca jest jego wielkość. To jeden z nielicznych wózków na rynku, który posiada tak długa gondolę oraz wygodne duże siedzisko w wersji spacerowej. Warto wspomnieć, że posługując sie spacerówka możemy ustawić kierunek w jakim dziecko siedzi – zarówno przodem, jak i tyłem do rodzica. Gondola wózka jest wentylowana, a jej część znajdująca się pod głową dziecka regulowana. Wózek Bebetto Luca 2018 cieszy się pozytywnymi opiniami ze względu na niską wagę, łatwe składanie oraz nowoczesny design. 

Cena wózka Bebetto Luca

Wózek Bebetto Luca możemy kupić zarówno w konfiguracji 2 w 1, jak i w zestawie z fotelikiem samochodowym. Cena wersji zawierającej część głęboką oraz spacerową możemy kupic już za około 1600 złotych. Jeśli zdecydujemy się na zestaw zawierajacy fotelik samochodowy bedziemy musieli zapłacić minimum 200 złotych więcej. Wszystko w zależności od modelu fotelika na jaki się zdecydujemy. Wybierając fotelik renomowanej firmy Maxi Cosi musimy liczyć się z dopłatą wynoszą około 1000 złotych. 

Sprawdź najlepsze ceny na Allegro (Kliknij tu)

Opinie o wózku Bebetto Luca

Wśród pozytywmych opinii o wózku Bebetto Luca głównie przewijają się te odnośnie wygody oraz bezpieczeństwa. Za kwestię wygody odpowiedzialne są duże, pompowane koła, które doskonale amortyzują drgania podczas jazdy po nierównościach. Kolejną kwestią, na którą użytkownicy zwrócili uwagę jest duża gondola, dzięki której nawet większe dziecko może podróżować w pozycji leżącej. Wśród opinii często przewija się wygoda i łatwość w kierowaniu wózkiem, a także łatwość składania i rozkładania przy konieczności włożenia go do bagażnika. Wózek dobrze radzi sobie zarówno na równych miejskich chodnikach, jak i podczas wyjazdu w trudniejszy teren – na łąkę czy do lasu. Użytkownicy zwrócili jednak również uwagę na wagę wózka. W tym przypadku zdania są podzielone. Jedni uważają go za ciężki, acz stabilny i solidnie wykonany. Inni traktują to jako wadę. Podsumowując, Bebetto Luca to bardzo przyjemny wózek, który sprawdzi się doskonale w każdych warunkach. Dodatkowo za sprawą nowoczesnego designu może konkurować z innymi, droższymi modelami wózków.

Wymiary i waga:

Wysokość do rączki: 71 – 114 cm

Szerokość: 60,5 cm

Długość (z gondolą/ze spacerówką): 106/100 cm

Waga (z gondolą/ze spacerówką): 13,5/13,7 kg

Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys): 80,5/60,5/36 cm

Wymiary wewnętrzne gondoli (dł/szer/wys): 78/34/19,5 cm

Szerokość siedziska spacerówki: 32 cm

Dodatkowe wyposażenie:

– folia przeciwdeszczowa;

– moskitiera;

– miejsce na zakupy w zamykanym koszu;

– torba montowana na rączkę z możliwością odpięcia.

Dodaj komentarz