Walentynki jak ze snu – jak spędzić ten dzień i co kupić na prezent dla męża?

5/5 - (1 vote)

Prawdziwy prezent dla męża od serca? Jest wiele możliwości… ale na którą się zdecydować? To trudne pytanie, na które nie ma jednej słusznej odpowiedzi. Wszystko zależy – od wielu czynników. Na szczęście jest wiele sposobów na to, by zorganizować Walentynki idealne. Spędzić razem czas, a także wręczyć sobie jedyne w swoim rodzaju prezenty, które na sto procent ucieszą obdarowanych!

Jasne, prezenty to nie wszystko. W końcu w Dniu Zakochanych chodzi przede wszystkim o to, żeby świętować wspólnie. W jaki sposób? Dowolny! Nigdzie nie jest powiedziane, że liczą się tylko wycieczki do Paryża i kolacje w eleganckich restauracjach. Wręcz przeciwnie – im bardziej oryginalne pomysły tym lepiej. Nie wiesz, na jaki się zdecydować? Oto podpowiedź!

TOP5 pomysłów na Walentynki w domu

  1. Netflix & chill – dla wszystkich, którzy nade wszystko inne cenią sobie własne towarzystwo
  2. Romantyczne śniadanie – bo walentynkowa kolacja to nie wszystko, są inne możliwości!
  3. Nocny spacer – nic bardziej romantycznego od przechadzki pod gwiazdami
  4. Wspólne gotowanie – przez żołądek do serca to zasada znana każdemu!
  5. Wyjście na lodowisko – jazda na łyżwach to wspaniałe zajęcie, które pozwala oderwać się od codzienności!

Oczywiście to tylko wybrane pomysły na Walentynki. Możliwości jest o wiele więcej, a którą wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Niezależnie jednak od tego, na którą się zdecydujesz, pamiętaj, że miłym dodatkiem będzie sympatyczny podarunek.

Co kupić na prezent na Walentynki dla męża?

prezent na walentynki dla męża

Walentynkowy prezent wcale nie musi być duży. Nie musi być również kosztowny – nie to się liczy. Zdecydowanie większe znaczenie ma to, że zostanie przygotowany specjalnie z myślą o konkretnej osobie. Właśnie dlatego tak ogromną popularnością cieszą się prezenty personalizowane. To takie upominki, które można ozdobić samodzielnie wybranymi napisami, a w niektórych przypadkach również zdjęciami. To wyjątkowa szansa, by stworzyć podarunek dosłownie jedyny w swoim rodzaju. A skoro tak, to dlaczego by nie spróbować?

Piwo walentynkowe BEER MINE VALENTINE to jedna z takich właśnie propozycji. Litr aromatycznej zawartości, której nie oprze się żaden piwosz. Do tego personalizowana etykieta sprawiająca, że każda butelka jest absolutnie wyjątkowa. Czego chcieć więcej? Najwyżej tego, aby na tym upominek się nie skończył. Co jeszcze wybrać? Może fotoobraz na płótnie KOLAŻ SERCE? To znakomity pomysł na upominek dla wszystkich zakochanych. Dekoracja estetyczna i osobista jednocześnie – gotowa do powieszenia na ścianie, przypominająca najmilsze wydarzenia… Czy będzie bardziej humorystyczna czy może bardziej romantyczna i sentymentalna, to zależy wyłącznie od Ciebie.

Miły podarunek ozdobiony samodzielnie wybranymi napisami lub zdjęciami, do tego wspólnie spędzony czas. Jeśli istnieje idealny przepis na Walentynki, to najprawdopodobniej wygląda właśnie tak. Wystarczy dobry pomysł, odrobina kreatywności i zaangażowania, a przede wszystkim pozytywne nastawienie, by spędzić Dzień Zakochanych najlepiej jak się da.

A jeśli wciąż szukasz pomysłu na prezent dla męża na Walentynki, wejdź na Crazyshop.pl – nie zawiedziesz się!

Dodaj komentarz