Wakacyjne przygody Moji Pops

5/5 - (2 votes)

Figurki z serii Moji Pops inspirują dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do przeżycia nowych, niesamowitych przygód podczas letnich wakacji. Producentem serii jest firma Magic Box, dobrze znana dzieciom z zabawek kolekcjonerskich Super Things. Zabawne figurki Moji Pops to dwie serie po 48 bajecznie kolorowych postaci. Wszystkie mają buzie wyrażające mnóstwo emocji, ponieważ każda figurka posiada własny charakter i zainteresowania. Warto sprawdzić, jak Moji Pops spędzają wakacje! Co u nich słychać? Gdzie wybiorą się latem? Kolorowe zestawy z serii Adventure, ładne akcesoria i nowe figurki do kolekcji są już dostępne online w sklepach z zabawkami dla dzieci.

Moji Pops uwielbiają lody!

Zestaw na blistrze I like Ice Cream zawiera dwie ekskluzywne figurki Moji Pops z wymiennymi buziami oraz różne akcesoria do zabawy w lodziarnię. Dla nikogo nie będzie niespodzianką, że Moji Pops uwielbiają lody! Zawsze chętnie wyruszają na desery, by usiąść przy stoliku i cieszyć się ulubionymi smakołykami. A jeśli wpadną na pomysł, aby podzielić się lodami z przyjaciółmi, mogą je dostarczyć za pomocą dołączonego do zestawu skutera.

Lody to jedna z największych przyjemności w czasie wakacji! Każdy dzieciak, podobnie jak figurki Moji Pops ma ulubione smaki. Sorbet cytrynowy, mrożona słodka truskawka, a może pyszne czekoladowe z bitą śmietanką – jakie lody najbardziej lubią maluchy?

zabawki dla dzieci

Zabawki kolekcjonerskie z ekskluzywnymi figurkami Glitter

Moji Pops to wyjątkowe figurki kolekcjonerskie, które potrafią wyrażać emocje. Buzię każdej figurki wystarczy odwrócić, by na drugiej stronie odkryć zupełnie inną minkę. Gdy niewielkie stworki są roześmiane, zakochane, smutne lub śpiące każda z twarzyczek odzwierciedla ich stan emocjonalny. Co więcej – buzie można wymieniać między figurkami. Wśród zabawek tworzących kolekcję, dzieci znajdą 6 ekskluzywnych modeli Glitter, które zostały pokryte błyszczącymi drobinkami brokatu.

Zestawy zawierają figurki i akcesoria Moji Pops do odgrywania różnych scenek np. zabawy w lodziarnię (zestaw I like Ice Cream), wakacje w domku na drzewie, czy wyjście do wesołego miasteczka i szaleństwa na karuzeli.

Domek na drzewie z własnym obserwatorium astronomicznym

Szczególnie dziewczynkom przypadł do gustu śliczny domek na drzewie Moji Pops, który jest niezwykle dobrze przemyślany i wspaniale wyposażony. W wydrążonym pniu starego drzewa urządzono kilka pięter.

Na pierwszym poziomie znajduje się przytulny pokoik z okienkiem. Obok, przy wejściu zainstalowano skrzynkę na listy. Przez okno Moji Pops wypatrują listonosza, który może przynieść miłą niespodziankę np. zaproszenie na letnie Garden party!

Na samej górze tego uroczego, wakacyjnego domku urządzono obserwatorium astronomiczne. Kiedy zapadnie zmrok przez lunetę widać niebo pełne gwiazd. Z dolnego piętra na dach prowadzi winda, uruchamiana na korbkę, którą figurki szybko przedostają się na górę.

W każdym zestawie czeka wiele atrakcji do okrycia! Zabawki kolekcjonerskie Moji Pops są przeznaczone dla dzieci powyżej 3. roku życia. 

Dodaj komentarz