Polecane półkolonie żeglarskie we Wrocławiu

5/5 - (1 vote)

Mieszkańcy Wrocławia oraz pobliskich miejscowości nie mogą narzekać na nudę, co dotyczy również dzieci. W mieście regularnie organizowane są ciekawe atrakcje, z których można skorzystać za niewielką opłatą. Świetnym przykładem są półkolonie Wrocław organizowane przez klub żeglarski. Jest to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą zorganizować swoim dzieciom czas w taki sposób, aby świetna zabawa łączyła się z nauką, a całość była naprawdę interesująca dla najmłodszych.

  1. Sprawdzone półkolonie Wrocław
  2. Zajęcia sportowe, zabawa czy nauka?
  3. Czas trwania półkolonii żeglarskich we Wrocławiu
  4. Gdzie można znaleźć program półkolonii?

Czas trwania półkolonii wynosi prawie tydzień, więc takie zajęcia sportowe mogą być niezapomnianymi wakacjami. Jeżeli więc interesują cię najlepsze półkolonie letnie lub chcesz się dowiedzieć, co dokładnie obejmuje program półkolonii przygotowywanych przez klub żeglarski, zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

Sprawdzone półkolonie Wrocław

Wybierając popularne półkolonie organizowane przez klub żeglarski, dzieci na pewno nie będą narzekały na nudę. Oferta dostępna jest dla najmłodszych, którzy ukończyli 6 rok życia. Co ważne, mogą z niej skorzystać wszystkie osoby niezależnie od tego, czy na co dzień należą do klubu żeglarskiego. Koszt półkolonii wynosi 890 PLN za turnus, co w połączeniu z bogatą ofertą zajęć i licznymi atrakcjami sprawia, że jest to doskonały wybór.

Zajęcia sportowe, zabawa czy nauka?

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu obejmuje liczne gry i zabawy, jednak uczestnicy półkolonii mogą również liczyć na wiele innych atrakcji. Dla rodziców udogodnieniem będzie to, że kolonie zapewniają pełne wyżywienie i opiekę praktycznie przez cały dzień (od 7:30 do godziny 16:30). Rodzice nie muszą więc martwić się o to, co wdanym momencie robią ich dzieci, czy zjadły drugie śniadanie lub inne posiłki dziennie oferowane, bo o wszystko zadbają organizatorzy. Półkolonie realizowane od poniedziałku do piątku obejmują zarówno warsztaty, jak i podwieczorek, a zajęcia są dopasowane do tego, jakie grupy wiekowe uczestniczą w danym turnusie.

Czas trwania półkolonii żeglarskich we Wrocławiu

Kolejny turnus rozpocznie się już 26 czerwca i potrwa do 30. Jeżeli jednak ktoś nie może sobie pozwolić na to, aby zapisać dziecko na zajęcia w tym okresie, ma do dyspozycji również kilka turnusów w lipcu oraz sierpniu. Zamiast więc wydawać pieniądze na półkolonie zimowe, które przy obecnej pogodzie nie mają większego sensu, warto poczekać do najbliższych wakacji.

Gdzie można znaleźć program półkolonii?

Szczegółowy program półkolonii wraz z danymi kontaktowymi do organizatorów można znaleźć w zakładce półkolonie Wrocław. W przypadku zainteresowania ofertą można tu od razu zapisać dziecko na najbliższy turnus.

Dodaj komentarz