Zachomikuj, czyli upchnij – torby do wózka

5 Maj

Dziś gadżetów wózkowych ciąg dalszych – koleżanka na pewnym forum napisała o takim cudeńku – na razie dostępnym tylko w Anglii (ale wróżę, że prędko to do nas trafi), który zastępuje mamie dodatkowe ręce.

Każdy, kto kupował wózek spacerowy (typu parasolka), wie, że często trzeba dokonać wyboru: duży i dostępny kosz lub wygoda dziecka. Jak się ma jedno, to na drugie, niestety nie ma szans… Nawet jeśli jakoś już znajdziemy wózek z dużym koszem, to i tak, kiedy dziecko śpi i oparcie jest opuszczone, nie ma jak się do tego kosza dostać. A najczęściej tam właśnie jest dodatkowe przykrycie, woda czy książka dla mamy… Można kupić torbę do wózka i ją zawiesić, ale taka torba po obciążeniu łatwo przeważa wózek. Wystarczy z niego wyjąć dziecko, a wózek leży. Na tej torbie. Można też zawieszać kilka torebek, które obijają się o stelaż i dziecko… Dlatego nic dziwnego, że w końcu któraś mama znalazła należyte rozwiązanie problemu, czyli Humster Buggy bags. Po złożeniu jest to nieduża torebka, o taka:

 

 

 

 

 

 

Za to po rozłożeniu i przypięciu do boku wózka, mamy wielką torbę, która super pomieści wszystko co trzeba i rozłoży ciężar tego na cały stelaż wózka. Więcej na filmiku:

Hamster czyli chomik

 

 

3 komentarzy w “Zachomikuj, czyli upchnij – torby do wózka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *