Żaba do połowu zabawek Boon

24 Lut

GadżetoMama powinna pisać trochę więcej o gadżetach – dlatego tym razem o gadżecie (bo absolutnie nie jest to rzecz niezbędna), który jest przydatnym wyposażeniem każdej łazienki. Zwłaszcza małej łazienki.

Żaba jest duża, znacznie większa niż się wydaje. W środku pojemnika mieszczą się zabawki z zestawu (piankowe puzzle, które można naklejać na ściankach wanny i kafelkach – wilgotne rzeczywiście się ich trzymają – oraz piłeczki) i inne statki, kubki itp. Na górze żaby jest miejsce na ustawienie dwóch-trzech pojemników z kosmetykami. Żabę mocuje się bardzo łatwo i na dwa sposoby: można specjalną płytkę przykręcić do ściany wkrętami lub przykleić na przyssawkach do kafelków – wbrew moim obawom na tych przyssawkach trzyma się bardzo solidnie – trzeba tylko pamiętać o tym, żeby od czasu do czasu sprawdzić przyssawki. Na płytce osadzamy żabę z łapami. Czerpak jest ażurowy i ma wygodny uchwyt – lekko wpina się go w korpus żaby. Ale po co to wszystko?

Po kąpieli w wodzie zostaje mnóstwo zabawek – wyjęcie ich na brzeg wanny sprawi, że zalejemy łazienkę i wygląda ona bardzo bałaganiarsko. Ten problem rozwiązuje czerpak – kilka ruchów nim po powierzchni wody i zabawki mamy wyłowione. Można je opłukać z piany albo od razu zawiesić  – jeśli żaba wisi nad wanną, woda spłynie prosto do niej. Muszę przyznać, że jest to bardzo przydatny gadżet.

4 komentarzy w “Żaba do połowu zabawek Boon

  1. Ciekawe ale jaki jest koszt takiego cuda. Bo wszystkie gumowe rybki kaczki i inne cuda “konieczne” podczas kąpieli utrudniają nam szybkie sprzątanie łazienki po zabiegach pielęgnacyjnych.

  2. Wizualnie żabka bardzo mi się podoba, ładna, praktyczna. Ale widziałam ją na żywo i pod mój prysznic jest po prostu za wielka. W dodatku cena też skutecznie odstrasza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *