Dlaczego GadżetoMama?

1 Sty

Jak to mama mam dzieci. Plącze się tego kilka sztuk po domu, najmłodsze niespełna roczne. Przez te lata mojego macierzyństwa przetestowałam wiele produktów, idei, rozwiązań. Rzeczy ważnych, potrzebnych i niezbędnych. Bzdurek, błahostek i gadżetów. Masz ochotę skorzystać z mojej wiedzy i naszych mamino-dzieciowych doświadczeń? Zapraszam do czytania mojego bloga!

Nie jesteśmy zamożni (do kolejnej wypłaty zawsze brakuje…), ale mimo to, a może właśnie dlatego, staram się unikać kupowania rzeczy “jednorazowych”. Wolę zapłacić więcej za rzecz trwałą, taką, która posłuży niejednemu dziecku. Nie mam oporów przed kupowaniem rzeczy używanych, w tym ubrań – pozwala mi to na kupno takich gadżetów, na jakie w przypadku nowych nie mogłabym sobie pozwolić. Nie jestem EKOlogicznie zwariowana. Jestem zwichrowana EKOnomicznie. A że te dwie rzeczy często idą ze sobą w parze… Dużą część naszych zarobków przeznaczamy na szeroko pojętą edukację dzieci. Stąd czasem wśród naszych zabawek i książek rzeczy nieproporcjonalnie drogie.

Zaprezentowane tutaj opinie są moje i tylko moje. Bez wątpienia są subiektywne. Nie zgadzasz się? Dodaj swoją opinię, podyskutujmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *