Reklama i współpraca

Reklama i współpraca

Gadżetomama to miejsce w sieci, które tworzę od 2010 roku. Idealnie nadaje się do tego, aby promować produkty i marki związane z rodzicielstwem i dziećmi, opieką nad nimi i szeroko pojętą edukacją.

Zapraszam do reklamowania się na www.gadzetomama.pl

kontakt mailowy: gadzetomama@gmail.com

kontakt telefoniczny: 691159959

Reklama może mieć różną formę:

  • testy – ja otrzymuję produkt, testuję go i opisuję: wpis na tronie i informacje w social media. Zwrot produktu, barter, cena testu jest ustalana indywidualnie.
  • teksty sponsorowane (zdecydowanie wolę pisać sama, ale mogą być opracowane w oparciu o nadesłane materiały), będą one oznaczone informacją “tekst sponsorowany”,
  • banery (na stronie głównej i podstronach) cena w zależności od rozmiaru i miejsca umieszczenia banera,
  • linki sponsorowane.

Zlecenia, czyli mama pisze

Oprócz tego, że jestem mamą, która bloguje, to jestem też copywriterem i freelancerem. Jak łatwo się domyślić, szczególnie dużo piszę o dzieciach – począwszy od ciąży, gadżetów dla najmłodszych, przez różne zagadnienia dotyczące zdrowia, rozwoju, aż po głębsze problemy w rodzaju: jak rozmawiać z dzieckiem o śmierci czy rozwodzie.
Na Twoje zamówienie mogę napisać dowolny tekst (najchętniej jednak dotyczący rodzicielstwa). Może to być duży tekst (6-8 tys. znaków ze spacjami), ale też teksty mniejsze, ze słowami kluczowymi (white SEO) liczące np. 2 tys z.z.s.. Ze swej strony gwarantuję teksty oryginalne, nigdzie nie publikowane, przemyślane i spójne. Nie używam generatorów tekstów, dzięki temu moje prace są czymś więcej niż zlepkiem przypadkowych słów. Nigdy nie biorę sobie na głowę więcej niż mogę podołać, dlatego też jestem terminowa, rzetelna i solidna.
Więcej o mnie, moich tekstach i portfolio tutaj:  http://tosienapisze.pl/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *