O mnie

Jestem mamą trójki dzieci. Najmądrzejszych, najwspanialszych i najukochańszych. Rocznik ’99, ’01 i ’10. Dwaj chłopcy i jedna cud-dziewczynka.

Oprócz tego, że jestem mamą, to jestem też:

  • Nauczycielką. Zawsze chciałam nią być, to było moje dziecięce marzenie, które udało się zrealizować. Jak to wśród nauczycieli bywa, przez lata pracy szkoliłam się, różne studia podyplomowe kończyłam, w efekcie mogę pracować jako nauczyciel: języka polskiego, nauczania zintegrowanego (początkowego, elementarnego, czy jak tam akurat ten etap się nazywa) , zajęć komputerowych, nauczyciel wiodący w nauczaniu integracyjnym, nauczyciel Montessori w klasach IV-VI. Pracowałam w trzech szkołach podstawowych.
  • Edukatorką Domową. To znaczy, że uczyłam swoje dzieci w ramach Edukacji Domowej i realizowały one obowiązek szkolny poza szkołą  (od 6 klasy do 3 gimnazjum pierwsze dziecko, od 3 klasy podstawówki do 1 gimnazjum drugie dziecko i 1 klasa podstawówki – trzecie dziecko uczy się w niej teraz).
  • Redaktorką treści. Copywriterką, jak kto woli. Treści poświęcone są głównie dzieciom, ale różnie bywało. Co i gdzie pisałam można zobaczyć na stronie www.tosienapisze.pl
  • Blogerką. Z blogami różnie bywa – jedne rosną, inne znikają, ale najwierniejsza jestem Gadżetomamie, którą tworzę od 2010 roku.
  • Żoną męża swego. Miłośniczką książek wszelakich. Właścicielką psa i świnki morskiej. Niezrealizowaną malarką tudzież inną artystką.